Yaşam

Gözaltına alınan Dilan Polat’ın hesabından yapılan paylaşım tartışma yarattı: Adalet herkes içindir, her yerdedir ama çifte standart ortadadır.

İstanbul merkezli 6 ilde gerçekleştirilen operasyonda haklarında soruşturma başlatıldı ve şirketlerinde arama yapıldı. Dilan Polat, eşi Engin Polat ve Dilan Polat Aralarında kız kardeşi Sıla Doğu’nun da bulunduğu 17 şüpheli gözaltına alındı. gözaltında Dilan Polat, sosyal medya hesabında paylaştı.

“HERKES VE HER YER İÇİN ADALET”

Hesabından paylaşım yapan Polat şunları söyledi.

DİLAN POLAT VE ENGİN POLAT GÖZALTINA ALINDI

İstanbul merkezli 6 ilde gerçekleştirilen operasyonda aralarında Dilan Polat ve eşi Engin Polat’ın da bulunduğu 17 şüpheli gözaltına alındı, haklarında soruşturma başlatıldı ve şirketlerinde arama yapıldı.

SORUŞTURMANIN ARKA PLANI

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, Engin Polat ve Dilan Polat hakkında “Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi, Vergi Usul Kanunu ile Futbol ve Diğer Kanunlar” uyarınca dava açtı. Spor“Yarışmalarda bahis ve şans oyunlarının düzenlenmesine ilişkin kanunları ihlal etmek” suçundan soruşturma başlatılırken, şirketlerinde yapılan aramalarda dijital cihazlara ve defterlere el konuldu.

Kaynak: Haberler.com / Sayfa 3

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu